MBzMiesciska

Ogłoszenia duszpasterskie 22.11. 2020 r.

1. Biuro Parafialne w tym tygodniu czynne będzie we wtorek 16.00 -17.00 i w piątek 9.00-10.00.

2. W przyszłym tygodniu prosimy o sprzątanie kościoła Parafian z Osiedla Michałowskiego numery nieparzyste od początku do połowy a w kolejnym od połowy do końca. Dzisiaj dziękujemy Jadwidze, Teresie, Justynie, Lidii, Katarzynie, Karolinie, Lenie i Stanisławie za sprzątanie kościoła i mieszkańcom ulic Polnej i Łąkowej za ofiarę na remont kościoła.

3. Za tydzień rozpoczyna się Adwent, czyli nowy rok liturgiczny. Msze św. wieczorne od poniedziałku 30 listopada odprawiane będą o godz. 17.00. Bez zmian pozostaje Msza św. sobotnia – tzn. o godz. 18.00.

4. Od poniedziałku do piątku Msze św. odprawiamy jako Serdecznie zapraszamy i dzieci i młodzież do udziału w Roratach.

5. Od niedzieli za tydzień można zaopatrywać się w opłatki i świece.

6. We wtorek 8 grudnia, na Mszy św. o godz. 17.00, poświęcimy medaliki Dzieciom Pierwszokomunijnym.

7. Prawdopodobnie nie będzie jednego terminu parafialnej spowiedzi adwentowej przed Bożym Narodzeniem. Zachęcamy, by już wcześniej przystępować do Sakramentu Pojednania.

DO WIECZNOŚCI PAN BÓG POWOŁAŁ

Śp. Zenona Danelskiego, Jarosława Rakocego oraz Jana Rakowskiego,

Pogrzeb śp. Jana Rakowskiego będzie we wtorek o godz. 13.00.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…