Written by Super User

MBzMiesciska

Ogłoszenia duszpasterskie 01.08. 2021 r.

1. Zapraszamy dzisiaj do plebanii na śpiew pieśni powstańczych i patriotycznych. Początek o godz. 18.00.

2. Biuro Parafialnew tym tygodniu czynne będzie we wtorek od 16.00 – 17.00  i w środę 9.00 – 10.00.

3. W środę, 4 sierpnia przechodzić będą przez Mieścisko pielgrzymi z Koszalina. Ugościmy ich obiadem około godz. 13.00 w jednym miejscu – w Zajeździe „Bratanki”. Prosimy o doniesienie ciasta i pomoc w obsłudze.

4. W pierwszy czwartek miesiąca, po wieczornej Mszy św. do godz. 20.00 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu. W tym czasie okazja do Spowiedzi św.

5. W pierwszy piątek miesiąca Spowiedź św. od godz. 17.00. Zapraszamy na Mszę św. ku czci Najświętszego Serca Jezusowego.

6. W pierwszą sobotę miesiąca od godz. 8.00 odwiedzimy Chorych z posługą sakramentalną.

7. W sobotę o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.

8. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie kościoła Parafian z Osiedla Michałowskiego numery parzyste od połowy do końca a w kolejnym tygodniu z ul. Nowej. Dzisiaj dziękujemy Marii, Dorocie, Danucie i Aleksandrze. Dziękujemy za ofiarę na Kościół.

9. Na Ofiary powodzi i nawałnic przekazaliśmy na konto Caritas 1238,92 zł.

10. Ofiary na Caritas do skarbonki św. Antoniego wyniosły w lipcu 620 zł. Pamiętajmy w miarę możliwości o regularnej jałmużnie na biednych.

PRZEZ CHRZEST ŚW. WŁĄCZYLIŚMY DO RODZINY PARAFIALNEJ

Kaję Anielę Przybylską

DO WIECZNOŚCI PAN BÓG POWOŁAŁ PARAFIANINA Z BUDZIEJEWA

Śp. Andrzeja Migasa

Msza św. pogrzebowa będzie w Budziejewku w sobotę, 7 sierpnia o godz. 11.00.
Pogrzeb w Popowie Kościelnym. Wieczny odpoczynek…