Written by Super User

MBzMiesciska

Ogłoszenia duszpasterskie 08.12.2019 r.

1. Roraty odprawiamy od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.

2. W tym tygodniu od poniedziałku do czwartku po roratach odbywać się będą spotkania dla Kandydatów do Bierzmowania z klas VII. Po roratach zapraszamy grupę do 10 osób – codziennie inną, tak by każdy był przynajmniej raz na roratach i spotkaniu formacyjnym. Młodzież sama dobiera się w grupie.

3. W piątek po roratach spotkanie w plebanii dla Rodziców dzieci i młodzieży członków Służby Liturgicznej.

4. Od przyszłej niedzieli Służba Liturgiczna rozprowadzać będzie, jako co roku, sianko wigilijne. Ofiary zasilą fundusz wakacyjny.

5. Caritas Parafialna informuje, że w ramach akcji „Tak, pomagam” trwa tradycyjna zbiórka żywności. Zbiórka przeprowadzana jest w sklepach pani Bogumiły Łochińskiej i pani Alicji Piaseckiej oraz w Szkole Podstawowej w Mieścisku. Potrwa do 15 grudnia 2019 roku.

6. Biuro Parafialne w tym tygodniu czynne będzie we wtorek 15.30 -16.30 i w czwartek 9.00 -10.00.

7. W tym tygodniu prosimy o sprzątanie kościoła parafian z ul. Polna a tydzień później Os. Michałowskie numery nieparzyste od początku do połowy. Dzisiaj dziękujemy Sabinie, Klaudii i Ewie. Dziękujemy mieszkańcom ulicy za ofiarę na remont kościoła.

8. W zakrystii można zaopatrywać się w opłatki i świece.

9. Na stronach Internetowych Parafii możemy znaleźć przekierowanie na kanał YouTube transmitujący sygnał z naszego kościoła. Tym samym możemy przy pomocy Internetu mieć podgląd na nabożeństwa i Msze św. Robimy to z myślą o osobach starszych lub chorych. Zdrowi parafianie mają obowiązek uczestniczenia we wspólnocie i transmisje internetowe z tej powinności nie zwalniają.