Written by Super User

MBzMiesciska

Ogłoszenia duszpasterskie 02.08. 2020 r.

1. Biuro Parafialne w najbliższym tygodniu czynne będzie we wtorek 16.00 – 17.00 i czwartek 9.00 – 10.00.

2. W Pierwszy Czwartek miesiąca po wieczornej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 20.00. W tym czasie okazja do Spowiedzi św.

3. W Pierwszy Piątek miesiąca Adoracja i Spowiedź od godz. 17.00. o 18.00 Eucharystia ku czci Najświętszego Serca Jezusowego.

4. Dziękujemy Parafiankom z Wieli za posprzątanie kościoła i ofiarę na kościół: Gabrieli, Magdalenie, Katarzynie i Ewie. W przyszłym tygodniu prosimy o posprzątanie kościoła Parafian ze Strzeszkowa a w kolejnym z Jaworówka i Zabudowań nad Wełną. (z Rudy Koźlanki) (z ulic Kościelnej i Parkowej) ( z Kościuszki strona nieparzysta) (z Kościuszki strona parzysta).

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć

• Marcin Jerzy Przywecki, kawaler z Parafii św. Michała Archanioła w Mieścisku i Justyna Maria Ratajczyk, panna z Parafii Świętej Trójcy w Poznaniu. Zapowiedź druga.
  • Wojciech Przybysz, kawaler z Parafii św. Wojciecha w Budziejewku i Agnieszka Hanna Kupczyńska, panna z Parafii Świętej Katarzyny we Węglewie. Zapowiedź druga.
  • Michał Widziński, kawaler z Parafii św. Michała Archanioła w Mieścisku i Maria Przybysz z Parafii św. Mikołaja w Skokach. Zapowiedź druga.

Do wieczności Pan Bóg powołał

śp. Ewę Bogielczik, byłą naszą parafiankę. Pogrzeb we wtorek o godz. 11.00.

Wieczny odpoczynek…